Nasze usługi

Usługi dopasowujemy indywidualnie

Co oferujemy?

Jeżeli na któreś z poniższych pytań odpowiesz „TAK!” To nie zwlekaj rozwiążemy twój problem. Jeżeli masz jakieś wątpliwości lub pytania z chęcią na nie odpowiemy.

Konfiguracja Sprzętu

Zakupiłeś nowy sprzęt? Chcesz przenieść dane na nowy komputer. Chciałbyś wszystko ustawić i zainstalować potrzebne oprogramowanie?

Szkolenie z pakietu biurowego

Masz poczucie ,że nie do końca odnajdujesz się w pakiecie iWork? Chciałbyś tworzyć dobrze wyglądające dokumenty i poznać ciekawe rozwiązania?

Aktualizacja sprzętu

Twój sprzęt spowolnił ,a ty nie wiesz dlaczego? Chciałbyś go sformatować lub zaktualizować. Może zastanawiasz się czy da się go jakoś przyśpieszyć?

Chmura bez tajemnic

Chciałbyś lepiej poznać chmurę? Chcesz zabezpieczyć swoje dane? Może chciałbyś synchronizować swoje wszystkie sprzęty? Coś pomieszałeś i nie wiesz czy da się to odkręcić?

Najpopularniejsze pakiety

W każdą usługę wliczony jest dojazd do klienta w promieniu 30km od Katowic. Podane poniżej usługi to nasze najpopularniejsze pakiety. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i jeżeli masz jakieś pytania zapraszamy do kontaktu.

Podstawowa konsultacja
Wizyta do 1,5h

200 zł

  • Podstawowa wizyta. W ramach której możemy wykonać jedną z naszych usług np. Przeniesienie danych lub konfigurację nowego sprzętu.
Dopytaj o szczegóły
Konfiguracja Biura
Wizyta do 4h

450 zł

  • Potrzebujesz pomocy w kilku aspektach? Masz kilka sprzętów i chciałbyś zrobić z nimi porządek. W ramach tej usługi możemy wykonać kilka usług wraz ze szkoleniem.
Dopytaj o szczegóły
Indywidualna wycena
Dopasowane pod klienta

?

  • Potrzebujesz zdalnej pomocy? Chciałbyś przeszkolić swoich wszystkich pracowników. Chcesz kupić nowy sprzęt? Wycenimy każdą usługę indywidualnie.
Zapytaj o ofertę